“80-ті роковини від трагедії у Бабиному Яру. Місце, де забуваєш слова. Яке наповнено жалем, страхом та скорботою. І з плином десятиліть біль від тих подій не вщухає”.
Майже 34 тисячі євреїв, вбитих у Бабиному Яру в Києві. Надзвичайна жорстокість. Одне з наймасовіших вбивств часів Другої світової. Просто тут. Упродовж 1941-1943 років згасли долі близько 100 тисяч людей… Євреї, роми, караїми та всі ті, кого нацистські окупанти вирішили позбавити життя. Кількість жертв просто не вкладається в голові. Так, ми будемо про це згадувати та читати з підручників. Але варто й знати те, що це наслідки політики антисемітизму, нетерпимості, мови ненависті»
” Біль від трагедії Бабиного Яру до сьогодні озивається в серцях багатьох. Ми не в змозі змінити хід історії, але ми можемо і повинні не забувати про загиблих. Адже поки ми їх пам’ятаємо, доти вони живуть у наших серцях… ” Вічна пам’ять всім загиблим у Бабиному Яру
28 вересня на передодні трагічної дати в історії України і всього людства під час единої виховної години була використана освітня платформа “Червона точка пам’яті”, яка дозволила учням зробити свій внесок у колективне знання про Голокост і Другу світову війну.
Національний урок пам’яті покликаний сприяти формуванню стійкого негативного ставлення громадян до фактів дискримінації, зневаги до людської гідності та зазіхань на право на життя. Також урок має на меті розкрити сутність трагедії Голокосту в Україні та висвітлити тему розстрілів у Бабиному Яру, розвивати навички критичного мислення через аналіз джерел та розширити сучасне сприйняття процесу вивчення історії.
В школі відбулись віховні години для учнів 5-11 класів за единою темою “Бабин Яр”, виставка малюнків ,в шкільній бібліотеці була виставленна тематична книжкова виставка “Смертельний шлях”