Результати вибору електроних версій підручників для 9 класу на 2022-2023 н.р.
Всесвітній день вишиванки — міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Дата проведення — щороку в третій четвер травня (будній день). Свято не прив’язане до жодного державного чи релігійного. Цього дня кожен охочий може долучитись, одягнувши вишиванку.
https://padlet.com/uliyavlad78/9xa9syt9hu0ixlfu
Місячник Екології 2021р.
Люби природу не як символ
Душі своєї.
Люби природу не для себе,
Люби для неї.
М.Рильський
https://read.bookcreator.com/jcbXGBDsbWfOYnKqX0SsCa9mm772/q505oSKcSTu_gHqXXBObxg
Невідома Україна
https://read.bookcreator.com/jcbXGBDsbWfOYnKqX0SsCa9mm772/03cnzHwSQ32kfSW__cvDtw
Екологія природи, екологія душі.
https://read.bookcreator.com/jcbXGBDsbWfOYnKqX0SsCa9mm772/IRLngVfUT-SkBobvaIggdA
Аудіокнига Андерсен Г.К.
https://read.bookcreator.com/jcbXGBDsbWfOYnKqX0SsCa9mm772/We3RX14SSMmASoSwhIacvg
25 лютого 2021 року відзначаємо 150 років від деня народження видатної української письменниці, перекладача, фольклориста, культурної діячки. Співзасновниці літературного гуртка «Плеяда» , яка в сучасній українській традиції входить до переліку найвідоміших жінок давньої та сучасної України.
ЛЕСІ УКРАЇНКИ ( Лариса Петрівна Косач).
Стояла я і слухала весну,
Весна мені багато говорила,
Співала пісню дзвінку, голосну
То знов таємно-тихо шепотіла.
Вона мені співала про любов,
Про молодощі, радощі, надії,
Вона мені переспівала знов
Те, що давно мені співали мрії.
З циклу “Мелодії”, 1893-1894
Вибір підручників для учнів 4 класу 2021-22н.р.
Після подій лютого 1917 року розпаду Російської імперії та зречення царя Миколая ІІ, українці розпочали розбудову власної держави.У Києві було утворено Українську Центральну Раду на чолі з професором Михайлом Грушевським. А 10 червня 1018р. урочисто проголосили про створення Української Народної Республіки (УНР). 1 листопада 1918р. проголосили незалежність Західно-Української Народної Республіки (ЗУНР) у Львові.
22 січня 1919 р. у Києві на Софійській площі відбулися урочисті збори, на яких був проголошений Акт Злуки (об’єднання) українських земель, засвідчений Універсалом про об’єднання УНР і ЗУНР в єдину Велику Україну. Ним стверджувалось об’єднання двох тодішніх держав, що постали на уламках Російської і Австро-Угорської імперій в єдину соборну Українську державу, яка відтоді ставала гарантом загальнонаціональних інтересів українців. Століттями розірваний український народ визволився з неволі і возз’єднався на своїй землі в єдиній Українській державі.Акт Злуки був глибоко детермінований історично і спирався на споконвічну мрію українського народу про незалежну, соборну національну державу. Він став могутнім виявом волі українців до етнічної й територіальної консолідації, свідченням їх самовизначення, становлення політичної нації. Уперше за 600 років він став реальним кроком до об’єднання українських земель, що вплинув на подальші національно-політичні процеси в Україні.
Офіційно в Україні День Соборності відзначають з 1999 року.
Свято встановлено в Україні «…враховуючи велике політичне та історичне значення об’єднання Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки для утворення єдиної (соборної) української держави…» згідно з Указом Президента України «Про День Соборності України» від 21 січня 1999 року № 42/99[1].
Цього дня прийнято також згадувати іншу подію, яка відбулась рівно на рік раніше 22 січня 1918 р. — прийняття IV Універсалу УЦР, яким проголошувалася повна незалежність УНР.
З -1.10. 2020 по 30.10 2020 року Відбувся місячник шкільних бібліотек під гаслом ” Шкільна бібліотека та екологічна провсіта учнів”
Учні початкової школи пізнавали екологію рідного краю читаючи казки про тварин, рослин. І закріплювали отримані знання поробками зробленими власними руками.
8 жовтня до Всесвітнього Дня екологічного маркування в школі було облаштовано фото зону та інформаційний куточок. Для учнів 10 класу проведено урок ” Чому екологічне маркування – це важливо”. День пройшов цікаво , користно та пізнавально завдяки вчителю біології Чуприні Тетяні Василівні , вчителю англійської мови Покрові Ларисі Федорівні , бібліотекарю Барсук Юлії Володимирівні.
У жовтні місяці також проходить ще дуже важливий місячник. Місячник правового виховання учнів.
Шкільна бібліотека кожного року приймає участь у місячнику: тематична книжкова виставка ” Маленькі історії про велики істини” для учнів початкової школи, “Крокує право по планеті” для учнів середньої школи; бібліотечні медіа уроки ” Азбука права”, “Знання прав та обов`язків” , ” У королівстві Феміди”.
Протокол №2 Про замовлення підручників 3 клас на 2020-2021 н.р. за програмою Нової української школи.
Протокол № 3 Про замовлення підручників 7 клас на 2020-2021 н.р.
з 17 лютого о 21 лютого 2020 року в шкільній бібліотеці пройшли цікаві уроки з безпеки в Інтернеті для учнів 5-х класів та 8 -го класу.
Тиждень математики, інформатики та фізики теж не пройшов осторонь шкільної бібліотеки. Участь у математичному квесті серед учнів 5-6 класів, цікаві уроки математики для учнів 3-4 класів :” Матиматика в природі” , “Ігри ерудитів” серед учнів 8-11 класів в рамках тижня “Математика. Інформатика. Фізика”.
До Дня рідної мови в шкільній бібліотеці пройшли уроки ” Мова – код нації” для учнів 9,11 класів та ” Відчуй смак рідної мови” для учнів 10 класу.
Жовтень місяць для унів школи був багатим на цікаві події та свята, однин тиждень був присвячений правовому вихованню учнів. Учні початкової школи відвідавши бібліотечні уроки створювали власні квітки права за допомою казкових героїв.
“Мова єднає всіх” під таким гаслом прошли бібліотечні уроки до Дня писемності та мови який щороку святкує Україна 9 листопада. Протягом тижня учні 5-11 класів брали активну участь у літературних квестах, мовознавчих турнірах, віртуальних екскурсіях.