Вітаємо учнів Херсонської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів №36 з успішним проходженням STEM-квесту «Конструктор LAB: від деталі до системи» у межах STEM-тижня!Дипломи за активність, креативність та успішне виконання завдань отримали:🔹 Лобенцов Єгор🔹 Гур’єв Данііл🔹 Філіп’єв Дмитро🔹 Шашина Анастасія🔹 Куяров Тимофій🔹 Галіченко Данило🔹 Арелович Євгенія👏 Подякою за підготовку учасників STEM-тижня відзначено вчителя мистецтва та технологій Катерину ПРИМИЧ.Бажаємо учням нових ідей, яскравих відкриттів, натхнення та подальших перемог у світі науки, технологій та творчості! 🚀🔬💡#Херсон #Школа36 #STEMтиждень #КонструкторLAB #STEMосвіта #ОсвітаХерсона #Технології #Креативність #Наука #УчніХерсона #STEMквест #Вітаємо #Перемога