26 травня у Херсонській загальноосвітній школі І–ІІІ ступенів №36 Херсонської міської ради відбувся звіт діяльності колективу школи за 2025–2026 навчальний рік.
Під час заходу були представлені основні досягнення школи, результати методичної, виховної та громадської роботи, а також здобутки учнів і педагогів протягом навчального року.
В.о. директора школи Ірина САФОНОВА презентувала звіт про діяльність педагогічного колективу, досягнення учнів, методичну та виховну роботу закладу.
Керівник гуртка Віталій ГОНДАР представив роботу роїв школи у Всеукраїнській військово-патріотичній грі «Джура» («Сокіл»), розповів про участь учнів у змаганнях та патріотичних заходах.
Президент школи, учениця 8-А класу Влада ЛАБАЗНІКОВА, ознайомила присутніх із діяльністю учнівського самоврядування, участю школярів у Міжшкільному учнівському парламенті при Управлінні освіти Херсонської міської ради та реалізацією учнівських ініціатив.
Соціальний педагог Світлана ТИШКЕВИЧ підбила підсумки роботи соціально-психологічної служби школи, акцентувавши увагу на підтримці учнів, створенні безпечного освітнього середовища та психологічному супроводі здобувачів освіти.
На звіті були присутні батьки, учні та педагоги школи. Наприкінці заходу батьківська громадськість підтримала роботу колективу школи та висловила щиру подяку педагогам за професіоналізм, турботу про дітей, наполегливу працю та відданість своїй справі.
#Херсон36#ЗвітШколи#ОсвітаХерсона#УчнівськеСамоврядування#Джура#ПедагогічнийКолектив#РазомДоУспіху
